top of page

Kargo & İade

KARGO

Tüm ürünlerimizde ücretsiz kargomuz mevcuttur. Kargolarımız 1-3 iş günü içinde teslim edilmektedir. Saat 17:00'ye kadar olan siparişlerde, İstanbul içi aynı gün kargo seçeneği mevcuttur. Lütfen sepet kısmında seçiniz.

İADE

Ürün İade Koşulları


Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. İade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürün/ürünleri faturası ile birlikte, faturada yazılı olan adrese gönderici ödemeli olarak kargolamanız gerekmektedir.

İade ürünler, paketi hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş olması durumunda firmamız tarafından kabul edilir.

Aksi durumlarda iade kabul edilmez, kargo müşteriye yeniden gönderilir ve ücret iadesi yapılmaz.

Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 6502 sayılı  Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

 

Tüm sorularınız için bize info@buyubitki.com email adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Değişim ve iade adresimiz: MTV A.S. Arsın Sok. No:2 Karaköy / İstanbul 34420.

bottom of page